Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w okresie ferii zimowych

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Białostockiej jako placówka nieferyjna pracuje przez cały okres ferii zimowych. Pozostaje otwarta dla klientów w stałych godzinach urzędowania.  Zgłoszenia można składać telefonicznie (85 7121346), listownie bądź mailowo (adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).  

Dostępne są wszystkie dotychczasowe formy wsparcia: diagnozy, terapie, neuroterapie, zajęcia indywidualne, realizujemy porady i konsultacje oraz mediacje i interwencje kryzysowe.

Obecnie podczas pandemii oferujemy również zdalną pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

ZAPRASZAMY

Z uwagi na brak infolinii w poradni, pomoc poza godzinami urzędowania poradni można uzyskać pod bezpłatnym całodobowym numerem telefonu. Zachęcamy do korzystania z numeru rekomendowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej:

800 080 222.

Pod tym numerem dyżurują specjaliści, którzy udzielają pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom, młodzieży, nauczycielom i rodzicom.

oraz Rzecznika Praw Dziecka

800 12 12 12 - Dziecięcy Telefon Zaufania

Pod tym numerem dyżurują psycholodzy, którzy udzielają wsparcia dzieciom i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym, dziecko może uzyskać natychmiastowe wsparcie, podzielić się swoimi przeżyciami i wspólnie ze wspierającą osobą dorosłą zastanowić się nad rozwiązaniem swoich problemów.

                                                                Iwona Iwańczuk
                                                              Dyrektor
                                                         Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
                                                              w Dąbrowie Białostockiej